Виговська

Чи працюватиме в Кролевецькій лікарні денний стаціонар?

Медицина | 15:44, 14.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Питання функціонування денного стаціонару у Кролевецькій центральній районній лікарні турбує місцевих мешканців, адже в процесі реформування залишається багато запитань щодо діяльності лікарні загалом, так і окремих відділень зокрема.

На засіданні, що вчора проходило в актовій залі районної ради, щодо створення госпітальних округів, задавалося і дане питання: “Що буде з денним стаціонаром, адже для населення це дуже важливе відділення, де можна отримати фахову допомогу і бути під наглядом фахівців не “лягаючи” у лікарню?”

Головний лікар Кролевецької ЦРЛ Сергій Побивайло заспокоїв: “Денний стаціонар буде працювати, адже це відділення вигідне і пацієнтам, і лікарні. Хворі знаходяться під наглядом і отримують необхідні процедури, а лікарні не потрібно закладати кошти на харчування і організовувати цілодобове чергування медичного персоналу”.

Він також зазначив, що в результаті реформування первинної ланки, Центр первинної медико-санітарної допомоги відмовився від утримання денного стаціонару і наразі дане відділення утримує ЦРЛ, проте є домовленість, що хворі, яких направляють терапевти і сімейні лікарі, проліковуються у даному відділені, як і пацієнти лікарів ЦРЛ. До кінця року нічого не зміниться, а з 2019 року ще не до кінця відомо, як буде відбуватися співпраця між первинною та вторинною ланками медицини. “Денний стаціонар у нас є і буде!”, – резюмував головний лікар

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: