Чи щасливі кролевчани?

Суспільство | 13:46, 20.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

У сучасному світі спостерігається тенденція до математичного вимірювання абсолютно всього, у тому числі – щастя. Про це свідчить Світовий доклад щастя, підготовлений за замовленням ООН організацією Sustainable Development Network Solutions і приурочений до Міжнародного дня щастя, який відзначають 20 березня.

У 2017 році найщасливішими країнами стали: Норвегія; Данія; Ісландія; Швейцарія; Фінляндія; Нідерланди; Канада; Нова Зеландія; Австралія; Швеція.

Україна ж посіла 132 сходинку серед 155 країн. На загальний Індекс щастя впливає рівень ВВП на душу населення, соціальна підтримка, тривалість здорового життя, свобода життєвого вибору, щедрість (благодійність), сприйняття корупції, негативне майбутнє. З 2013 року Україна втратила 45 сходинок, що обумовлено поглибленням соціальної та економічної кризи, військовими подіями в країні.

 

Чи вважають себе щасливими жителі Кролевця? Ось декілька коментарів:

Кролевчанка Вікторія: “Для мене щастя – це бути поряд з коханою людиною. Адже якщо ти кохаєш і тебе кохають – це неймовірно круто, дуже важливо знати,  що тебе кохають і підтримують, довіряють і заради тебе готові піти на все – це головна передумова щастя. Отже, я можу з впевненістю сказати, що я щаслива людина. І хоч зараз нас роз’єднують різні міста, але це все тимчасово”.

Студентка Людмила: “Я вважаю себе щасливою людиною. Тому що я навчаюся в престижному університеті, поруч зі мною знаходяться рідні і близькі люди, які живі і здорові. А що ще потрібно для щастя?! “

Пенсіонер Володимир Кирилович: “Я не вважаю себе щасливою людиною. В мене маленька пенсія, якої не вистачає на життя. З цими подіями, що зараз в країні втратив і надію на щастя. Найбільше я хочу, щоб підвищили рівень пенсій і зарплат, щоб ми і наші діти з онуками змогли забезпечувати свої родини на належному рівні. А також, щоб закінчилася війна і всі повернулися живими додому”

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: