Чи стало тепліше в СШ № 3?

 Поділитися

Поділитися в

Лише на минулому тижні підіймалося питання температурного режиму в навчальних закладах міста, зокрема в СШ № 3. Як повідомлялося, через холодні кімнати в школу не хочуть ходити діти.

Вже в понеділок, 22 січня директор навчального закладу Світлана Оникієнко розповіла, що в школі стало значно тепліше, після того як дане питання було підняте на сесії міської ради.

“Вже сьогодні, в кабінетах тепло, а на вході в школу температура теплоносія, чи не вперше за останній час, піднялася вище 50 градусів”, – зауважила вона.

І дійсно, батареї в школі були теплими і вчителі, і учні відмітили значне потепління в класах.

Як прокоментував директор районного комунального підприємства “Акватермо” Віктор Однорог: “Нічого суттєвого в опаленні даного навчального закладу не змінилося. Підприємство і його працівники працюють в штатному режимі. На сьогодні, через пониження температури повітря на вулиці, збільшено температуру теплоносія до 50-60 градусів, але так відбувається щораз, коли на вулиці холоднішає”.

Він впевнений, що питання температурного режиму в СШ № 3 потрібно вирішувати комплексно – це утеплення фасадів, заміна вікон і запірної арматури, промивка системи опалення та інші заходи з енергозбереження.

Саме на початку року були завершені роботи зі встановлення вікон в 11-и класах, які є найхолоднішими в даній школі. І це теж, ймовірно, посприяло покращенню температурного режиму. Хоча в навчальному закладі наполягають на тому, що якби у котельні по площі Миру краще топили, то проблем би не було.

Все ж, зрозуміло, що школа, в якої дуже багато вікон, яка функціонує вже понад 30 років, потребує утеплення і на ці цілі потрібні чималі кошти. Нагадаємо, що начальник управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради Наталія Діброва наголосила, що допомогти третій школі у вирішенні даного питання можна, якщо вона виграє конкурс «Опорна школа», після чого держава виділяє значні кошти, і на утеплення в тому числі.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: