Чи жартують кролевчани?

Суспільство | 19:55, 1.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 1 квітня відзначають День сміху. Існує кілька версій щодо створення цього свята. Деякі вважають, що він з’явився ще в Стародавньому Римі, інші думають, що в Індії. Ну а найбільш вірогідною і правдивої версією вважається, що це веселе свято було створене у Франції в XVI столітті, коли Новий рік перенесли з 1 квітня на 1 січня. Народ так чекав подарунків від свого короля, але так і не дочекався. І назвали цей день Днем обману, однак після тривалих гулянь, люди почали жартувати один над одним, розігрувати, у підсумку цей день обернувся справжнім святом веселощів і гумору.

Ми запитали у кролевчан чи багато вони сміються цього дня і які жарти запам’яталися їм самим.

“Пам’ятаю як мені зателефонував однокласник і сказав, що до школи сказали не йти, бо оголосили карантин. Я не дуже був “старанний” учень, тож цю звістку перевіряти не став, а так як батьки були на роботі цього дня, то й їм не говорив. А день прогуляв. А йшовши з роботи мама зустріла класну керівницю і та запиталася, чому я не був в школі. Добре мені тоді влетіло, хоча з однокласником тоді таки посміялися”, – розповів 30-ти річний кролевчанин Роман.

“Сьогодні чудова погода, тож і настрій такий, що хочеться сміятися, радіти життю. Взагалі в молодості якось сміялося багато, зараз вже хіба “квартал” як дивишся чи засідання наших можновладців, то й посмієшся”, – сказала 66-річна Олександра Сергіївна.

“Ну про спину в крейді жартували, а якихось особливих розіграшів і не траплялося зі мною. Сьогодні, вербна неділя, тож День сміху і не помітила. Зранку була в церкві, а потім домашні справи”, – поділилася 42-річна Оксана.

“Якось ще в дитинстві у моєї подруги, яка жила в приватному будинку, була свиня. Ось ми і вирішили пожартувати. Я прийшла до дому і сказала мамі, що її просять аби вона прийшла до них і допомогла різати свиню. Щоб і ніж найбільший взяла, може миски які є. Вона й набрала ножів, мисок і пішла до них. А ми у дворі спостерігали. Заходить мама з ножами і мисками до тьоті Ліди і каже: “де там свіжина?”, а ми покотом у дворі. На щастя наші мами жарт оцінили і тоді вже посміялися цілими родинами. Сьогодні якось вже і не жартується”, – згадує кролевчанка Світлана.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: