Архів

Всеукраїнський антикорупційний конкурс наукових і творчих робіт

Організатор: Не вказано

19 вересня - 17 жовтня

Оголошено проведення Всеукраїнського конкурсу наукових та творчих робіт з прокурорсько-слідчої діяльності на тему «10 кроків прокурора до подолання корупції».

Генеральний прокурор України Юрій Луценко та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич у жовтні 2017 року підписали спільний наказ «Про співпрацю та комунікацію між відомствами», який передбачає залучення прокурорів до проведення правоосвітніх навчань школярів та студентів.

Взяти участь у конкурсі можуть студенти вишів, які навчаються за спеціальністю «Право».

За умовами конкурсу учасники мають надіслати роботи до прокуратури Сумської області на електронну адресу viddil_k@prokuratura.sumy.ua до 17 жовтня. Авторів робіт буде запрошено до регіональної прокуратури для зустрічі з її очільником та нагородження переможців.

Окрім того, конкурсною комісією буде відібрано 3 кращі роботи та направлено до Генеральної прокуратури України для визначення 3 переможців всеукраїнського рівня. Найкращі роботи будуть опубліковані у щомісячному виданні «Вісник прокуратури».

Вимоги та умови конкурсу за посиланням https://bit.ly/2Qr257x.

Минулого року студентам було запропоновано дві теми для конкурсних робіт: «7 кроків до покращення роботи прокурора» та «7 кроків прокурора назустріч суспільству». На конкурс було подано 20 робіт, серед яких комісією у складі співробітників прокуратури та ВУЗів визначено 8 переможців, які отримали від прокурора Сумської області відповідні дипломи, – йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури області.

Еще Конкурсы