“Дарунок на Святвечір”: У Кролевці викликали поліцію через кредитний борг сусіда

Фінанси | 16:07, 6.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Протягом дня на мобільні телефони мешканців одного під’їзду у багатоквартирному будинку Кролевця спочатку зателефонували невідомі, представившись службою безпеки одного з банків, вони розповіли, що їх сусід намагався оформити на них кредити, але цю спробу вдалося попередити. При цьому, буцімто він при оформленні намагається вказувати скан-копії документів своїх сусідів, але викликати правоохоронців працівники банку в даному випадку чомусь не додумалися.

Потім були надіслані повідомлення, зміст яких дуже рознервував сусідів пенсійного віку, адже в них вже йшлося про те, що їх майно може бути конфісковане, якщо чоловік не сплатить заборгованість. Звісно ж, обурені люди ринулися до сусіда та викликали поліцію.

Кролевецькі правоохоронці вислухали сторони, за даним фактом проводиться перевірка. Проте, варто зауважити, що в законодавчому полі питання кредитних спілок, колекторів, різних швидкісних кредитів практично не врегульовано. Загальновідомо, що ці люди не гребують методами “вибивання” боргів. Також, актуальним залишається питання використання особистих даних людей, які ніколи не мали справ з будь-якими фінансовими установами, окрім банківських пенсійних карток, вони не обізнані у діяльності таких структур.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: