Дебатери України вкотре відкривали Сіверщину

Конкурси, Освіта | 16:27, 22.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

20-21 жовтня Кролевецьким міським осередком ВМГО «Федерація дебатів України» (керівник Марина Сергієнко), за підтримки сектору молоді та спорту Кролевецької районної державної адміністрації, у місті Кролевець проведено ІІІ Відкритий дебатний турнір «Відкриваємо Сіверщину». Про це повідомили в Кролевецькій районній державній адміністрації.

ВМГО «Федерація дебатів України» представили команди з 12 міст нашої держави: Київ, Харків, Луцьк, Вараш, Івано-Франківськ, Рівне, Вінниця, Дніпро, Коломия, Чернігів, Ужгород, Кролевець. Всього взяли участь у турнірі 64 учасники та 12 суддів. Головним суддею був віце-президент молодіжної громадської організації «Федерація дебатів України» Ростислав Барабаш.

«Відкриваємо Сіверщину» став для мене турніром відкриттям. До 2016 року я не бував ні в Кролевці, ні в сусідніх містечках. Виявляється, тут дуже мальовничо, красиво і «дебатно», «Сіверщина» – певний стандарт якості організації турніру, який ти визнаєш, особливо, коли тебе підтримує голова районної державної адміністрації», – розповів досвідчений та кваліфікований дебатер Антон Євтушок.

Два дні вирували інтелектуальні змагання серед дебатерів учнівської та студентської молоді України. Визначені переможці: команда «Секрет із сюрпризом» місто Київ у складі Яни Григоренко та Арьє Мора.

Гарний результат мають і команди дебатного клубу «Надія» з міста Кролевець.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: