Депутат Кролевецької міськради наполягає на створенні «гарячої лінії» з питань ЖКГ

Суспільство | 17:31, 2.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

На сесії міської ради, що відбулася 28 березня, депутат Кролевецької міської ради Андрій Чепурний звернувся до керівництва ОТГ з пропозицією створити «гарячу лінію» з питань житлово-комунального господарства.

“Вкотре вношу пропозицію щодо створення єдиного інформаційного центру з питань житлово-комунального господарства та благоустрою на території ОТГ. Це значно покращить питання виявлення першочергових питань та проблем населення, а також пришвидшить реагування на різноманітні проблеми в галузі, до того ж відповідна «гаряча лінія» дозволить ефективно та швидко інформувати населення про актуальні питання у сфері ЖКГ”, – зауважив депутат.

Він також підкреслив, що у населення виникає багато питань щодо роботи комунальних підприємств, зокрема житлово-експлуатаційної контори, Водоканалу, Ремдільниці, які потребують вирішення: “З питання очистки снігу, перебоями з водопостачання, аварійними роботами на мережах тощо мешканці міста звертаються до комунальних служб, які не завжди оперативно реагують на звернення. Зі створенням “гарячої лінії” рішення щодо звернень громадян будуть прийматися оперативніше і виконання робіт буде контролюватися відповідним управлінням, а ми, як депутати, будемо заслуховувати звіти щодо вирішення питань з якими населення звертатиметься і прийматимемо відповідні рішення. На мою думку, потрібно сферу ЖКГ зробити максимально прозорою”.

На його звернення відреагував Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький, який погодився з необхідністю створення даної служби і запевнив, що питання буде вирішуватися.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: