Депутат міськради попіклувалася про забезпечення дітлахів новими книжками

 Поділитися

Поділитися в

На вихідних, депутат Кролевецької міської ради Оксана Пилипенко відвідала Кролевецьку міську бібліотеку № 2, яка розташована у мікрорайоні Подолово, яким і опікується народна обраниця.

Як розповіла бібліотекар Тамара Яценко, через те, що книжкові фонди не оновлюються в необхідній кількості, особливо сучасних, україномовних книжок для дітей вкрай мало, а обслуговується в бібліотеці до сотні дітлахів, які товаришують з книгою, вона й звернулась до депутата, який представляє їхній округ в місцевій раді, за допомогою.

Зважаючи на звернення працівниці бібліотеки, Оксана Пилипенко вирішили допомогти із забезпеченням книжок власним коштом. І ось на вихідних, книжковий фонд установи поповнився 56-ма новенькими дитячими книгами. Сучасні, україномовні в якісних, яскравих палітурках з найвідоміших українських видань, одразу ж зацікавили присутніх тут дітлахів і вони навіть відірвалися від іграшки на комп’ютері, щоб уважніше роздивитися подарунки. Серед авторів як сучасники так і твори класиків, зокрема  Андрія Кокотюхи, Всеволода Нестайки, Джека Лондона, Марка Твена, Артура Конана Дойля, Івана Нечуя-Левицького, Володимира Винниченка та інших.

Загалом,  книжковий фонд бібліотеки налічує понад 7,5 тисяч примірників, з них близько 6 тисяч книги, більшість з яких надруковані ще в минулому столітті. Обслуговуються тут мешканці Подолова, Шанхаю та інших прилеглих мікрорайонів і на сьогодні послуги там отримали близько півтисячі чоловік.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: