Депутат обласної ради Володимир Горох відвідав Кролевець

Влада | 14:15, 31.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 30 березня, у приміщенні районної ради, особистий прийом громадян проводив депутат Сумської обласної ради Володимир Горох. Даний захід пройшов відповідно до розробленого графіку. Щомісяця до народного обранця звертаються мешканці району з різноманітними питаннями, за отриманням консультацій та роз’яснень.

«Жителі Кролевеччини безмежно вдячні Вам, шановний Володимире Васильовичу, за турботу й піклування, за виїзні консультації вузькопрофільних фахівців в населені пункти району »,– сказала голова районної організації НСЖУ Світлана Малиношевська презентуючи йому свою нову книгу “Кролевецька Лілея”.

Також, у рамках робочої поїздки, Володимир Горох відвідав Кролевецьку центральну районну лікарню, якій передав гуманітарну допомогу для надання якісної медичної допомоги хворим, що лікуються в стаціонарних відділеннях лікарні та амбулаторних хворих поліклініки, а саме:  сечоприймачі різних розмірів, маски для подачі кисню пацієнту, набори для інтрагастрального харчування (через зонд), сечові катетери, калоприймачі та розхідні матеріали до них.

Наприкінці візиту депутат традиційно відвідав районний комунальний заклад  “Музей Кролевецького ткацтва”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: