Депутата Кролевецької міської ради покажуть по СТБ у проекті «Нові лідери»

Влада | 19:58, 16.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

29-ти річний кролевчанин Євген Тригуб, який вже кілька скликань є депутатом Кролевецької міської ради, бере участь у Національному проекті «Нові лідери».

Даний проект є громадською ініціативою, що реалізується у мультимедійному форматі (у мережі Інтернет та в ефірі телевізійного каналу ICTV, а також за підтримки інших телеканалів в Україні).

Як повідомляється на особистій сторінці на сайті Проекту Євгена Тригуба, його програмною метою є координація та активізація дій всіх виконавчих органів Кролевецької міської ради, комунальних підприємств, суб’єктів господарювання, населення для того, аби зменшити обсяг побутових відходів.

А основним завданням – зменшити обсяги утворення відходів та негативний вплив ТПВ на довкілля і здоров’я населення, збільшити використання ресурсоцінних компонентів ТПВ, поетапне впровадження новітніх технологій і сучасних та ефективних засобів механізації, підвищити ефективність виробничої діяльності.

Як повідомила на свої сторінці в ФБ Марина Петрикей, сьогодні, 16.07.2018р., о 22.00 на каналі СТБ після випуску новин сюжет про Кролевець та Євгена Тригуба в рубриці “Нові лідери”!.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: