Депутати Кролевецької міської ради готуються до наступного пленарного засідання

Нарада | 11:42, 21.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

У рамках підготовки до першого пленарного засідання третьої сесії Кролевецької міської ради представники депутатського корпусу плідно працюють в комісіях.

На сайті міської ради повідомляють, що 20 січня відбулося засідання комісії з питань житлово-комунального господарства. На комісії депутатам було представлено новопризначеного очільника КП «Кролевецьводоканал» Олександра Фокіна, який розповів присутнім про стан справ на підприємстві, зазначивши, що дана галузь знаходиться в досить скрутному становищі. Також Олександр Фокін обговорив із членами комісії шляхи вирішення проблемних питань підприємства та покращення якості питної води.

Не обійшли стороною й питання підняття тарифів на комунальні платежі. Голова комісії Євген Тригуб звернувся до колег із проханням підтримати внесення на засідання сесії звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, депутатів Верховної ради, щодо зниження тарифів на газ та електроенергію для населення, а також закладів соціальної сфери й недопущення їх необґрунтованого зростання.

Відповідні звернення були подані від громадськості Кролевця, під яким кролевчани збирали підписи протягом двох тижнів та від фракції ВО «Батьківщина» в міськраді. Члени комісії підтримали Звернення від громади і його буде рекомендовано до розгляду депутатів міської ради на засіданні сесії.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: