Депутати Кролевецької міської ради підтримали рішення щодо звільнення орендарів від сплати орендної плати

Засідання | 18:56, 29.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні відбулося друге пленарне засідання третьої сесії Кролевецької міської ради восьмого скликання. Про це повідомляють на сайті Кролевецької міської ради. На засідання прибули 19 із 26 депутатів, а також голова Кролевецької РДА Наталія Срібранець та старший оперуповноважений Глухівського МРВ УСБУ в Сумській області Сергій Петренко.

На початку засідання хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Крут.

На порядку денному сесії було розглянуто 57 питань, що стосувалися організації роботи керівництва, апарату та виконавчого комітету Кролевецької міської ради, комунальних закладів, соціального захисту населення. Крім того, прийнято ряд рішень у сфері земельних питань. Внесено зміни до ряду Програм, у зв’язку з реорганізацією управлінь та відділів міськради. Всі питання попередньо узгоджувалися на засіданнях профільних депутатських комісій.

Депутатський корпус Кролевецької міської ради підтримав рішення щодо звільнення орендарів від сплати орендної плати за користування майном територіальної громади в особі Кролевецької міської ради. Тобто, підприємці, що не здійснювали свою діяльність, у зв’язку із встановленим карантином, у період з 8 по 24 січня, і орендують майно територіальної громади, за відповідною заявою, будуть звільнені від сплати. Тим, хто ще не подав заяви до Кролевецької міської ради, варто її надати протягом місяця від дати оприлюднення відповідного рішення. Дане рішення не поширюється на орендарів, які сплачують орендну плату за договорами оренди комунального майна в розмірі 1 гривня в рік та на тих, хто здійснював свою діяльність та використовував майно громади у період дії карантину.

Також були розглянуті та підтримані рішення щодо організації роботи створених у селах громади обслуговуючих кооперативів, функціонування місцевих пожежних команд, внесені відповідні зміни до Програми економічного і соціального розвитку Кролевецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: