Депутати Кролевецької районної ради виділили кошти на потреби соціальної сфери

Економіка | 16:30, 19.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

На засіданні сесії районної ради, народні обранці проголосували за зміни до Програми соціально-економічного розвитку Кролевецького району на 2017 рік.

Зокрема були виділені кошти на заміну вікон, заходи з енергозбереження в Кролевецькій СШ №3 – 150 тис.грн.; Кролевецькому НВК №6 – 150 тис.грн.; проведення поточного ремонту внутрішніх санвузлів Тулиголівської зош – 80 тис.грн.

Також, погоджено виділення коштів Кролевецькій центральній районній лікарні на придбання кисневого концентратору та монітору пацієнта – 59,7 тис.грн., на забезпечення пільговими рецептами хворих – 51,979 тис.грн., на придбання дихального апарату в пологовому відділенні — 45,6 тис.грн., для проведення вакцинації проти грипу учасників АТО – 7 тис.грн. та інше.

Кролевецькому центру первинної медико-санітарної допомоги виділено кошти у сумі 40 тис.грн.-  для проведення поточного ремонту сходів та навісного покриття у приміщенні триповерхового дитячого корпусу; 2,1 тис.грн.- на придбання вогнегасників; 22,8 тис.грн. – на ремонт системи опалення Кролевецької міської АЗПСМ та 7,5 тис.грн. – на придбання вхідних дверей.

У кадровому блоці депутатський корпус одноголосно продовжив на 1 рік дію контракту з директором  комунального підприємства «Кролевецьке районне бюро технічної інвентаризації» Михайлом Денисенком та з директором комунального підприємства «Кролевецьке районне комунальне підприємство «Акватермо» Віктором Однорогом.

Також депутати районної ради внесли зміни в ряд Програм. Розглянули земельні питання.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: