Депутати не хочуть віддавати території району парку “Сеймський”

 Поділитися

Поділитися в

Депутатський корпус районної ради чітко визначився з позицією щодо діяльності Комунального закладу Регіональний ландшафтний парк “Сеймський”. Про це повідомляється на офіційному сайті Кролевецької районної ради.

Вони затвердили рішення «Про виключення територій та об’єктів Кролевецького району з переліку цінних природних територій та об’єктів, які включені до мережі природо-заповідного фонду Регіонального ландшафтного парку «Сеймський»”. Після підписання головою районної ради Миколою Авраменком дане рішення направлене до Сумської обласної ради та Обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, на цьому тижні, на робочі нараді при голові РДА О.В. Кучерявому, прийнято протокольне рішення рекомендувати Сумській обласній раді винести на розгляд депутатів проект рішення про припинення діяльності юридичної особи РЛП “Сеймський” шляхом його ліквідації, скасування рішень обласної ради від 1994 та 1995 років і виведення території Кролевецького району із земель парку, на підставі інвентаризації та наукового обґрунтування, за участю громадськості, внести зміни до площі РЛП “Сеймський”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: