Депутати підримали звернення мера Кролевця до Президента, Прем’єра та голови СБУ про переслідування з боку правоохоронних органів

 Поділитися

Поділитися в

Мер Кролевця Олександр Бобровицький ініціював перед депутатським корпусом міської ради направлення звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, голови СБУ та Асоціації міст України щодо протиправних дій Служби Безпеки України та Національної поліції в частині пошкодження майна Кролевецької територіальної громади та переслідування Кролевецького міського голови, депутатів міської ради та їх помічників.

У зверненні викладені факти, які на думку міського голови, підтверджують неправомірність дій правоохоронців, зокрема в частині руйнування дорожнього покриття по вул. Зелена та тиску з боку працівників органів внутрішніх справ та СБУ протягом роботи голови громади.

“Вбачаємо, що люди цих служб можуть піти на крайні міри і їх дії можуть привести до катастрофічних наслідків. Прошу захистити від свавілля та беззаконня даних служб. В іншому випадку, Я, як міський голова, буду змушений звернутися до Міжнародної спільноти”, – йдеться у зверненні.

Депутати Кролевецької міської ради одноголосно підтримали дане звернення, яке направлене до адресатів.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: