Депутати подали клопотання до облради про передачу ДП “Кролевецький агролісгосп” до комунальної власності Кролевецької громади

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 14 грудня, на першому пленарному засіданні другої сесії восьмого скликання, депутати прийняли рішення про подання клопотання перед Сумською обласною радою  про передачу цілісного майнового комплексу ДП “Кролевецький агролісгосп” до комунальної власності Кролевецької міської територіальної громади в особі Кролевецької міської ради.

“Дане питання порушувалося Кролевецькою районною радою сьомого скликання у 2014 році, але, на жаль, воно не знайшло підтримки у депутатів обласної ради. На сьогодні реформа децентралізації на етапі свого завершення. Держава нещодавно передала нам землі поза межами населених пунктів і я вважаю, що потрібно звернутися до облради, щоб дане комунальне підприємство перейшло у власніть нашої громади, адже використовуються наші ліси і землі”, – зазначив голова Кролевецької міської ради Віктор Лехман.

Зазначимо, що 11 грудня, на засіданні сесії Сумської обласної ради депутати створили робочу групу щодо вивчення питання можливості передачі районних дочірніх підприємств «Сумиоблагролісу» до комунальної власності міських, селищних та сільських рад, об’єднаних територіальних громад Сумської області.

Розглядається два варіанти: масиви, що перебувають на балансі агролісгоспів, підпорядкують або територіальним громадам, або обласному управлінню лісового та мисливського господарства, якому підпорядковується ДП “Кролевецьке ЛМГ”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: