Депутати Сумської облради підтримали вимоги ФОПів

Підприємництво | 14:57, 18.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 18 грудня, на сесії Сумської обласної ради були присутні представники руху SaveФОП, які перед цим вже кілька разів мітингували під Верховною Радою, вимагаючи прийняття законопроєкту, що дозволить малим підприємцям працювати за спрощеною системою.

Зауважимо, що до даної акції в столиці держави приєднуються і кролевецькі підприємці, проте їх представників на засіданні сесії облради не було. Підприємці звернулися до обласних депутатів підтримати їх вимоги.

Після обговорення та виступів підприємців з Сум та Охтирки, депутати Сумської обласної ради підтримали Звернення до Верховної ради. Зокрема, у зверненні йдеться про скасування Законів України № 128-ІХ , № 129-ІХ та постанови № 367; ухвалення законопроєкту №3853-1, 3853-2, 3993, які розроблені з урахуванням інших законопроєктів, з метою збереження спрощеної системи оподаткування, запровадження мораторія на перевірки бізнесу та відставки голови комітету ВР з питань податкової політики Д. Гетьманцева, інші.

Як повідомили у пресслужбі облради, голова обласної ради Віктор Федорченко, у свою чергу, зауважив, що виступає на боці людей, які своєю працею заробляють на прожиття родин, створюючи при цьому робочі місця для інших, й особливо важливо – є основними постачальниками місцевих бюджетів. Однак текст самого звернення, яке надали підприємці, на його думку, варто доопрацювати, оформивши належним чином згідно з регламентом обласної ради, і тільки після цього направити до відповідних державних органів.

Фото: Сумська обласна рада

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: