Депутати від «Нашого краю» разом зі школярами долучилися до еко-івенту, організованого Регіональним офісом водних ресурсів

 Поділитися

Поділитися в

Щорічно у треті вихідні вересня світова екологічна спільнота відзначає Міжнародний день чистих берегів. У цей день екологічно свідомі громадяни різних країн прибирають сміття в зелених зонах та на узбережжях водойм.

Так, 15 вересня за ініціативи працівників Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області було проведено прибирання берегів Піщаного кар’єру поблизу міста Кролевець.

До заходу були залучені учні 8-Б класу (класний керівник – Анна Кім) Кролевецької спеціалізованої школи № 1 (директор – Микола Погорєльський). Дана водойма – одна з найулюбленіших місць відпочинку населення, але кожного року збирається велика кількість побутового сміття, не зважаючи, що по периметру встановлені декілька бетонних смітники.

Також до акції долучилися представники місцевого осередку ПП «Наш край», депутати Кролевецької міської ради Володимир Демченко (голова фракції), Еседуллах Ханалієв та Володимир Булах.

Слід зауважити, що депутати від нашого краю не тільки власноруч долучилися до процесу прибирання, але й Володимир Демченко та Володимир Булах організували транспорт для підвезення дітей на місце прибирання та спецтранспорт для вивезення сміття, а Еседуллах Ханалієв пригостив дітлахів та організаторів піцою власного приготування.

За словами організаторів, наразі проблема засмічення водойм світу набрала глобальних масштабів. Головною метою еко-івенту є донесення до підростаючого покоління поняття про те, що все таки чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: