Депутати виділили кошти на співутримання закладів культури і соціальної сфери району та створили новий центр

 Поділитися

Поділитися в

Як ми уже повідомляли, у зв’язку з тим, що районний Будинок культури, територіальний центр соціального обслуговування, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також музей кролевецького ткацтва обслуговують мешканців всього району, то ці заклади співфінансуються з бюджету ОТГ та районного бюджету на умовах співфінансування, з огляду на кількість населення, що обслуговується.

Зокрема, на кінець червня, на фінансування даних закладів прораховувалася незабезпеченість у сумі 1 мільйон 341,7 тисяч гривень, адже міський бюджет виділив кошти на спів утримання лише на півроку.

На сесії міської ради, яка відбулася 30 серпня, депутатський корпус вніс зміни до Програми соціального та економічного розвитку Кролевецької міської ради (ОТГ). Таким чином, було виділено 421,934 тис. грн на заробітну плату для працівників районного Будинку культури, територіального центру соціального обслуговування та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Таким чином, терцентр забезпечений до 1 листопада, музей ткацтва і РБК, а також РЦСССДМ забезпечені лише авансом вересня.

Попередньо, депутатський корпус Кролевецької районної ради передав залишки освітньої субвенції у такій же сумі, на реалізацію концепції Нової української школи Кролевецькій ОТГ, і шляхом перерозподілу коштів міського бюджету і були забезпечені дані виплати.

Зауважимо, що на даній сесії також було прийняте рішення “Про центр надання соціальних послуг Кролевецької міської ради”, яке вступить в дію з 1 листопада цього року. Також затверджено Положення про центр, в якому зазначено, що дана установа відноситься до сфери управління Мінсоцполітики та органів соцзахисту населення  регіонального та місцевого рівня, цільовим призначенням якої є надання соціальних послуг, в тому числі комплексу реабілітаційних заходів, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Тобто, фактично даний центр, з 1 листопада буде виконувати функції терцентру та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Очолює центр надання соціальних послуг Кролевецької міської ради Ольга Василівна Романенко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: