Деркач звернувся до генпрокурора Венедіктової з вимогою перевірити причетність Разумкова до тіньового продажу “Сумитеплоенерго”

 Поділитися

Поділитися в

Сумитеплоенерго готують до тіньового продажу, до якого може бути причетний голова ВР Дмитро Разумков. Про це повідомив народний депутат Андрій Деркач в зверненні до генпрокурора Ірини Венедиктової, копія якого опублікована в його телеграм каналі.

За словами Андрія Деркача, готується тіньовий продаж компанії “Сумитеплоенерго”. Один з можливих покупців – Іван Надєїн, власник ТОВ «Укртепло».

“За інформацією журналістів-розслідувачів,«Сумитеплоенерго» планують продати власнику ТОВ «Укртепло» Івану Надєїну (за сумісництвом – президенту самого народного футбольного клубу «Верес»). Спосіб продажу обраний «народний»- через офшори, щоб податки не платити. Надєїн має тривалі бізнес зв’язки з нинішнім головою Ради Разумковим, який в 2014-2015 рр. був одним із співзасновників ТОВ «Укрптепло», а на думку журналістів-розслідувачів, до сих пір має бізнес інтерес в діяльності компанії”, – повідомляє Деркач.

За словами нардепа, «Сумитеплоенерго», за 5 років отримало прибуток в 300 млн. гривень від тіньових схем на Сумській ТЕЦ, яку вона орендує.

«Після покупки «Сумитеплоенерго» Надєїним ні знищення схем, ні зниження тарифів сумчани не дочекаються – бізнес планують зберегти в первозданному вигляді. При тому, що побудовано все на ТЕЦ і теплових мережах що належать громаді – вони в оренді до 2023 року у «Сумитеплоенерго», – підкреслив нардеп.

Нардеп пов’язує продаж компанії зі спробою уникнути відповідальності керівництва групи компаній «ТехНова», на якому висять кримінальні справи СБУ, Нацполіціі і ДФС.

“У зв’язку з цим, на центральному рівні я звернувся до генпрокурора Венедиктової з вимогою перевірити факти незаконних дій при тіньовому продажу «Сумитеплоенерго» компанії «Укртепло» і можливу причетність до угоди голови ВР Дмитра Разумкова”, – заявив Народний депутат України.

У той же час, на місцевому рівні Деркач запропонував створити спільну робочу групу за участю депутатів місцевих рад, облдержадміністрації, правоохоронців і громадськості для вивчення умов договору оренди ТЕЦ та ефективності її використання. Головне, за його словами, не допустити продовження договору оренди після тіньового продажу компанії «Сумитеплоенерго».

“Головне не допустити чергової тіньової оборудки поза бюджетом і не на користь сумської громади, навіть якщо вона проходить з можливою участю та під дахом спікера Разумкова”, – резюмує Андрій Деркач.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: