Держпродспоживслужба закликає мешканців Сумщини повідомляти про корупцію

 Поділитися

Поділитися в

Українське суспільство однією з основних проблем, що заважають становленню правової держави, вважає корупцію. Адже там, де існує державний нагляд чи контроль завжди виникають і корупційні ризики, пов’язані з отриманням неправомірної вигоди.

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області, як територіальний підрозділ центрального органу виконавчої влади, здійснює заходи щодо державного нагляду у різних сферах (захист споживачів, безпечність харчових продуктів, санітарно-епідеміологічний контроль тощо).

З метою попередження та ефективного реагування на можливі корупційні дії співробітників Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області в установі функціонує телефонна лінія 0542 617 205, за якою можливе повідомлення про вимагання чи отримання неправомірної вигоди посадовою особою Держпродспоживслужби.

Крім того, інформацію про корупційне чи пов’язане з корупцією правопорушення, вчинене співробітниками Головного управління можна надіслати на електронну пошту: stopkor.dpss@gmail.com або post@dpsssumy..gov.ua.

Більше детальна інформація міститься на веб-сторінці Головного управління в рубриці «Антикорупційна діяльність».

За порушення вимог антикорупційного законодавства посадових осіб може бути притягнено до кримінальної, адміністративної чи дисциплінарної відповідальності.

Разом з тим, пам’ятайте, що до відповідальності може бути притягнений і громадянин, що пропонує неправомірну вигоду, або провокує на її отримання посадовою особою.

Нагадуємо, що відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» інформація про викривача може бути розголошена лише за його згодою.

У той же час, анонімне повідомлення про виявлення ознак вчинення корупційних правопорушень може бути розглянуте лише у випадку, коли наведена у ньому інформація стосується конкретного працівника та містить фактичні дані, що можуть бути перевірені.

Джерело: The Sumy Post

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: