Деякі будинки у Кролевці будуть без газу
Поділитися в
Копіювати посилання
За інформацією начальника Кролевецької дільниці Шосткинського УЕГГ Сумської філії ТОВ “ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» 23 та 24 грудня будуть проводитися роботи з технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж житлових будинків міста Кролевець.
На період проведення робіт з технічного обслуговування газопостачання в будинках буде тимчасово припинено.
Графік проведення технічного обслуговування :
площа Миру, 6 – 23 грудня 2025 року;
проспект Миру, 9 – 23 грудня 2025 року;
проспект Миру, 6 – 24 грудня 2025 року;
проспект Миру, 8 – 24 грудня 2025 року.
Відновлення газопостачання буде здійснюватися по закінченню робіт.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
