Деякі будинки у Кролевці будуть без газу

Суспільство 10:59, 22.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

За інформацією начальника Кролевецької дільниці Шосткинського УЕГГ Сумської філії ТОВ “ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» 23 та 24 грудня будуть проводитися роботи з технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж житлових будинків міста Кролевець.

На період проведення робіт з технічного обслуговування газопостачання в будинках буде тимчасово припинено.

Графік проведення технічного обслуговування :

площа Миру, 6 – 23 грудня 2025 року;

проспект Миру, 9  – 23 грудня 2025 року;

проспект Миру, 6 – 24 грудня  2025 року;

проспект Миру, 8 – 24 грудня  2025 року.

Відновлення газопостачання буде здійснюватися по закінченню робіт.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору