Діти Кролевецької громади отримають гуманітарну допомогу

Допомога | 12:54, 19.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

«Допомогу отримає кожна дитина Кролевецької громади», – наголосив Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН під час проведення наради.

Завдячуючи Гуманітарному штабу Сумської обласної військовій адміністрації, Конотопській районній державній адміністрації, Товариству Червоного Хреста України Гуманітарним штабом міської ради на чолі із В’ячеславом ЖОВТЕЮ за допомоги працівників галузі освіти формуються продуктові набори до складу яких входять: борошно, масло, яйця, сир, консерви, печиво, макаронні вироби, для надання допомоги дітям віком до 18 років, які проживають на території Кролевецької громади.

Планується сформувати та надати більше 4500 наборів.

Видача допомоги буде здійснюватись починаючи з 10.00 год. 20.05.2022 року для дітей, які мешкають:

– у місті – в дитячих садочках та школах;

– у селах –через старост старостинських округів. При собі мати свідоцтво про народження дитини і паспорт одного із батьків. Для внутрішньо переміщених осіб додатково – відповідну довідку.

 

Зверніть увагу:

1. Батьків у яких є діти дошкільного віку та які не зареєстровані в дитячому садочку для отримання продуктового набору– просимо звернутись до завідувача найближчого дитячого садочку.

2. Внутрішньопереміщеним особам, які виховують дітей дошкільного віку – звернутися до завідувача найближчого дитячого садочку, шкільного віку – до директора найближчої школи.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: