Для 118 випускників Кролевеччини пролунав останній дзвоник
Освіта 16:27, 24.05.2019
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 24 травня, у Кролевецькому районі пройшли урочистості з нагоди відзначення свята Останнього дзвоника.
За даними Кролевецької РДА, цьогоріч 118 випускників району попрощалися зі своїми школами, гімназіями, ліцеями тощо. Традиційні заходи з вітань від представників керівництва закладів, влади, нагородження юних інтелектуалів, переможців конкурсів та змагань, вручення квітів вчиителям пройшли цього дня.
Фото: Кролевецька спеціалізована школа № 1
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
