Для отримання субсидії потрібна ІD-картка

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 4 грудня, на апаратній нараді при голові РДА, начальник управління соціального захисту населення Тетяна Харитонова наголосила на тому, що якщо громадянин досяг 14-річного віку й не виробив паспорт та ідентифікаційний код, це завадить родині отримати субсидії на опалювальний сезон.

Відповідно до закону “Про єдиний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус” кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України. Паспортні дані використовуються для нарахування субсидій.

За словами начальника УСЗН Кролевецької РДА, ІD-картка та ідентифікаційний код потрібні для того, щоб провести звірку з відповідними органами, зокрема державною фіскальною службою щодо доходів осіб, що досягли 14-річного віку.

Тож, якщо ваша дитина досягла 14-річного віку, не слід зволікати з отримання електронного паспорту і відповідну інформацію потрібно подати до управління соціального захисту населення у найкоротший термін, щоб не втратити субсидію.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: