Для Сумщини передбачено 124 мільйони гривень коштів ДФРР

Бюджет, Влада | 13:48, 8.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

На 2018 рік для Сумщини передбачено 124 мільйони гривень коштів ДФРР. Про це повідомляється на офіційному сайті Сумської обласної державної адміністрації.

Під час телепередачі «Відверта розмова» в ефірі телеканалу «Академ-TV»  голова облдержадміністрації Микола Клочко зазначив:

“За даними Мінрегіону, Сумщина входить до 5 областей з найбільшою кількістю завершених проектів, – повідомив очільник області. – У минулому році з ДФРР нам було передбачено 120 мільйонів гривень. Переможцями відбору стали 58 проектів. Наразі 44 проекти уже завершено або знаходяться на стадії підписання паперів. На їх реалізацію використали близько 95 мільйонів.

На 2018 рік для Сумщини передбачено 124 мільйони гривень коштів ДФРР. І ще, нагадую, ми маємо 19 мільйонів гривень, які переходять з минулого року. Серед перехідних об’єктів – добудова Охтирської ЦРЛ, яка потребує великих коштів. Зважаючи на його соціальну важливість, ми поетапно завершуємо цей довгобуд. Також цьогоріч буде продовжено фінансування за проектом нових українських шкіл у Краснопіллі, Недригайлові, Хотіні, Миколаївці, Ромнах та Шостці”.

Нагадаємо, на Кролевеччині, у 2017 році за кошти ДФРР та співфінансування з районного бюджету було проведено реконструкцію котельні Алтинівської загальноосвітньої школи та будівлі спеціалізованої школи № 1 у місті Кролевець. Загальний обсяг коштів, залучених на дані об’єкти, становить понад 4 мільйони 200 тисяч гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: