Для вихованців ДЮСШ “Олімп”видався плідний спортивний період

Спорт | 15:28, 7.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в ДЮСШ “Олімп, Напруженими та цікавими днями видалися останні дні січня та початок лютого для вихованців спортивної школи. Спортсмени приймали участь у змаганнях різного рівня і показали непогані результати.

З 27-30 січня, у місті Суми проходив чемпіонат України з легкої атлетики у закритих приміщеннях. Близько тисячі спортсменів зібралось на чемпіонат із різних областей України. Нашу школу гідно представляв Неровня Денис (тренер-викладач з легкої атлетики Юрченко М.А.).

Денис виступав на досить складній дистанції 2000 м з перешкодами. У цьому виді змагання взяли участь 29 спортсменів. Але наш спортсмен не знітився серед таких сильних суперників і, з особистим рекордом (6.45,70 хв.), зайняв на чемпіонаті десяте місце, додавши до загального заліку команди Сумської області 15 очок.

27 січня, у місті Конотоп проходив черговий тур чемпіонату Сумської області з баскетболу серед дитячих команд (юнаки 2005 р.н. і молодші). У цей день збірна команда ДЮСШ «Олімп» (тренер-викладач з баскетболу Задорожний Є.О.) провела дві зустрічі зі своїми ровесниками, командами Конотоп – 1 та Конотоп – 2. Напруженою грою виявилася перша зустріч з командою Конотоп -1. Наші баскетболісти потужно розпочали гру і першу четверть закінчили з рахунком 16 : 3 на свою користь. У другій та третій четверті сильніше зіграли наші суперники і ми програли з рахунками 15 : 11 та 14 : 11,але зібравшись у четвертій четверті наша команда додала у грі і виграла четверту четверть з рахунком 15 : 11,і довела гру до перемоги з рахунком 53 : 43. Друга гра з командою Конотоп – 2 була менш напруженою і ми легко перемогли з рахунком 46 : 6.Після двох турів наша команда має дев’ять очок (три перемоги і одна поразка) на сьогодні у своїй групі займає друге місце після команди м.Шостка.

2 лютого 2019 року у м.Конотоп проходив відкритий чемпіонат міста Конотоп та ДЮСШ М.Маміашвілі з лижних гонок серед юнаків та дівчат. У цих змаганнях прийняли участь і наші спортсмени відділення лижних гонок, (тренер-викладач Скороходова Л.О.). На дистанції 1,5 км серед юнаків 2009-2010 р.н. у напруженій боротьбі, вигравши всього одну соту секунди, перше місце зайняв Янович Антон. Серед дівчат 2011 – 2012 р.н. на дистанції 1 км друге місце зайняла Петренко Дар’я. Серед юнаків 2003-2004 р.н. на дистанції 5 км друге місце зайняв Стожок Богдан. Третє місце серед юнаків 2007 – 2008 р.н. на дистанції 3 км зайняв Лехман Демид. За результатами змагань сім наших спортсменів виконали спортивні розряди.

Також, 2 лютого у спортивному комплексі ГНПУ ім.Олександра Довженка відбулися товариські зустрічі з футболу серед учнів ДЮСШ м.Кролевець, м.Ямпіль та м.Бахмач. Нашу школу представляли команди тренерів-викладачів Шельпякова А.Г. та Жабка А.А..

Дві гри зіграли учні 2007 р.н. тренера-викладача Шельпякова А.Г..Першу зустріч грали з ДЮСШ м.Ямпіль і виграли з рахунком 12 : 2, другу гру з ДЮСШ м.Бахмач наші спортсмени зіграли у нічию 4 : 4.
На ці змагання чотири команди виставив тренер-викладач з футболу Жабко А.А. Учні 2011 р.н. грали зі своїми ровесниками з ДЮСШ м.Ямпіль і виграли з рахунком 4 : 1, а учні 2008 р.н. виграли з рахунком 6 : 1.
Також дві гри наші юні спортсмени зіграли з ровесниками ДЮСШ м.Бахмач. Першу гру грали учні 2007 р.н. і виграли з рахунком 5 : 2. Запам’яталася остання гра учнів 2009 р.н. вона виявилася самою напруженою іцікавою. Наші спортсмени програючи 0 : 4 зуміли проявити спортивний характер спочатку вирівняти гру, а потім і виграти з рахунком 5 : 4.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: