Дмитро Бочаров: “Кролевецькі спортмени показали свій високий рівень на “Київ OPEN – UKRAINE JIU JITSU LEAGUE CHAMPIONSHIP”

Спорт | 16:33, 27.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

Цими вихідними, кролевецькі спорстмени, разом зі своїм теренером Дмитром Бочаровим взяли участь у наймасштабнішому Всеукраїнському турнірі з джиу-джиту – КИЇВ OPEN – UKRAINE JIU JITSU LEAGUE CHAMPIONSHIP.

“За такий короткий, як для навчання бойовим технікам, час кролевецькі спорстмени показали відмінний результат. Допомогли постійні тренування, готовність боротися за перемогу, націленість на результат, а також підтримка небайдужих до спорту людей. Зокрема, вже постійна, систематична робота щодо розвитку джиу-джитсу в Кролевці здійснюється підприємцем Олександром Слюсарем та депутатом міськради Оксаною Пилипенко“, – розповів Дмитро Бочаров.

За результатами змагань у команди тренера-викладача Кролевецької ДЮСШ “Олімп” Дмитра Бочарова – 7 золотих медалей, 4 – “срібла” та 1 – “бронза”. Зокрема, один з кращих виступів у Олега Лисенка, який отримав у різних категоріях, два “золота” та два “срібла”. Давид Позницький виборов “золото”. Також продемонстрували свої вміння Давид Пилипенко та Тимофій Чуприна, проте призовими місцями не змогли відзначитися.

“Маючи таких потенційно сильних спорстменів і бажання серед молоді займатися різними видами бойових мистецтв, потрібно і міській владі звернути на це увагу, адже, досягаючи успіхів, отримуючи призові місця і визнання, й досі для наших дітей, які займаються дзюдо, джиу-джитсу, а тепер ще й боксом, не підготовлена база для занять. Щоб готувати спорстменів в гідних умовах потрібно все це мати. А сьогодні працюємо завдяки батькам, спонсорам та особистій мотивації молоді”, – говорить тренер-викладач ДЮСШ “Олімп”.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: