Дмитро Бочаров: «Спорт не повинен фінансуватися за залишковим принципом»

Спорт | 20:29, 11.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

До нашої редакції звернулася голова батьківського комітету вихованців 2008 року народження дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» Ірина Кулеба. За її словами, на жаль, на сьогоднішній час основне фінансове забезпечення юних спортсменів лягає на батьків. Тому і вирішили звернутися за допомогою до наших підприємців.

Вона розповіла, що її син, як і інші вихованці ДЮСШ з секції футболу просто живуть спортом. Їх захоплення, при підтримці, в майбутньому може перерости у справу життя для декого, а загалом – це всебічний розвиток та здоровий спосіб життя. Наразі, команда, яка вже відмітилася численими здобутками, потребує нової форми, адже виступають юні спортсмени на серйозних змаганнях, як обласного так і Всеукраїнського рівнів. І голова батьківського комітету знайшла людину, яка зголосилася посприяти у вирішенні даного питання.

“Як спорстмен та тренер з джиу-джитсу я чудово розумію батьків, адже на їх плечі лягло багато проблем і не всі сьогодні здатні їх вирішити в повному обсязі. Впевнений, що спорт не повинен фінансуватися за залишковим принципом, адже це здоров’я і розвиток дітей. Тож, і зі свого боку намагаюся підтримувати юних спорстменів”, – розповів директор ТОВ “Еколіс трейд” Дмитро Бочаров, який до того ж займається з вихованцями у ДЮСШ “Олімп”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: