До 10 грудня всі облдержадміністрації мають подати до Кабміну перспективні плани формування громад

Реформи | 15:15, 4.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Таке доручення дав під час селекторної наради з областями Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. Також посадовець нагадав про моделі оптимальних мереж надання публічних сервісів та послуг, пропозиції щодо створення яких також мають бути подані до Кабміну. Про це повідомили в облдержадміністрації.

На наступному тижні всі матеріали від облдержадміністрацій мають бути у нас, – зазначив Олексій Гончарук. – Ми чекаємо від вас загальні плани формування областей, а також уже затверджені вами плани розвитку освітньої мережі, мережі охорони здоров’я, безпеки тощо. До початку наступного тижня ця робота має бути завершена, щоб ми розуміли, куди в першу чергу інвестуватимемо кошти в наступному році.

Нагадаємо, у Кролевецькій ОТГ нещодавно було прийняте рішення щодо подання Звернення від депутатського корпусу міськради до вищих органів державної влади з проханням залишити Кролевецький район. Відповіді на дане звернення не надходило.

Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак в інтерв’ю Радіо Свобода зазначила: «Ми хочемо максимально продовжити термін добровільного об’єднання. Я думаю, до лютого. А далі ми вже будемо бачити: чи є необхідність через закон встановлювати, відповідно до перспективних планів, фактично конфігурації громад, які ще не об’єднались. Тобто ми заохочуємо зараз максимально продовжити процес добровільного об’єднання. А далі, щоб не чекати ще 100 років, поки люди житимуть в бідності та без амбулаторій, шкіл і так далі, а допомогти їм об’єднатися вже через законодавчий механізм. Я думаю, що ми будемо мати бачення, коли нам переходити до об’єднання через закон, приблизно в лютому».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: