До дня лісу в ДП “Кролевецький агролісгосп” відзначили працівників + Фото

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 14 вересня, у актовому залі ДП “Кролевецький агролісгосп” відбулося урочисте зібрання, з нагоди Дня працівників лісу.

З професійним святом вітали працівників підприємства голова Кролевецької РДА Олег Кучерявий, голова Кролевецької міської ради (ОТГ) Олександр Бобровицький та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Цикал. Вони побажали присутнім добробуту, стабільності, розвитку підприємства, збільшення заробітної плати і миру над головою. Від влади міста та району Грамотами були нагороджені заступник директора з охорони праці Максим Мирополець, головний бухгалтер Наталія Грищенко та начальник цеху Сергій Коренчук.

Тепло звернувся до колег директор ДП “Кролевецький агролісгосп” Іван Груша, який розповів про роботу підприємства за 8 місяців поточного року, що дозволяє підприємству стабільно працювати і розвиватися, покращувати матеріально-технічну базу та грошове забезпечення працівників. Від керівництва підприємства 14 працівників були нагороджені відзнаками. А також Грамотами від ОКАП “Сумиоблагроліс” ще вчора були відзначені троє працівників підприємства.

“За 8 місяців поточного року заготовлено ліквідної деревини близько 19,2 тис. куб. метрів; перероблено деревини у власному цеху – 6160 куб. метрів, що майже 110% від плану; випущено продукції в цеху переробки – 2786 куб. метрів, із неї реалізації на експорт складає 90%. Реалізовано продукції на понад 18,9 мільйонів гривень. Організована та вчасно проведена лісопосадкова кампанія. Посаджено лісових культур та створено плантацій на площі 43,9 га. Своєчасно виплачується заробітна плата усім 103 працівникам підприємства. У виробництво було вкладено 480 тисяч гривень. Своєчасно сплачено податки до бюджетів всіх рівнів на суму понад 7,4 мільйона гривень”, – йшлося у виступі керівника підприємства.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: