До керівництва КП “Кролевецька ЖЕК” повернувся колишній начальник

 Поділитися

Поділитися в

Розпорядженням міського голови №268-к/тр від 27 листопада 2020 року начальником комунального підприємства «Кролевецька житлово-експлуатаційна контора» Кролевецької міської ради призначений Олександр Вікторович Сущенко, 1980 року народження. Про це повідомили в Кролевецькій міській раді.

Нагадаємо, Олександр Сущенко вже працював начальником Кролевецького ЖЕКу у 2019 році. На початку 2020 року його було знято з посади. Проти його звільнення виступили мешканці Кролевця, які зібралися під стінами Кролевецької міської ради. Тоді, за результатами зустрічі до міського голови було подано Звернення про припинення практики частого звільнення керівників КП “Кролевецька ЖЕК” та проти сумісництва керівних посад комунальних підприємств. Було зібрано понад 70 підписів під ним. Все ж, попри це, його не поновили на посаді, а вже в березні знову було змінено керівництво ЖЕКу.

Наразі ж, як зазначають у міськраді, новопризначений керівник націлений працювати на благо громади, але просить мешканців Кролевецької ОТГ, які користуються послугами житлово-експлуатаційної контори, своєчасно розраховуватися за надані послуги. Він відкритий для мешканців та сподівається на тісну співпрацю.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: