Виговська

До кінця серпня мешканцям Кролевеччини потрібно подати документи на монетизацію субсидій

Соціальний захист | 17:04, 16.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Терміново, до 31 серпня жителям м.Кролевець та Кролевецького району необхідно надати документи до управління соціального захисту населення РДА на монетизацію залишків невикористаних коштів субсидії на опалення, – про це повідомляють на сайті райдержадміністрації.

Як в черговий раз проінформувала заступник начальника управління – начальник відділу соціальних та компенсаційних виплат управління соціального захисту населення Кролевецької районної державної адміністрації Тетяна Баша: “Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 року № 329) передбачено монетизацію частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо/електро постачання для індивідуального опалення”.

Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або через відділення ПАТ «Укрпошта».

Перерахування здійснюється на підставі особистої заяви одержувача, поданої до 1 вересня поточного року.

Для подання заяви необхідно до 31 серпня звернутися в управління соціального захисту населення Кролевецької РДА за адресою: м. Кролевець, пл. Свободи, 6, кабінет № 6 з 8:00 до 12:00. За довідками можна звернутися за телефонами: 9-10-67; 9-15-62

При собі мати: паспорт, ідентифікаційний номер, повідомлення про надання субсидії, особовий соціальний рахунок в банківській установі.

У сільській місцевості заяву можна подати через уповноважену особу сільської ради.

Так, у минулому році здійснено прийом та опрацювання близько 4 тисяч заяв громадян щодо виплати частини суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг для індивідуального опалення.

«За опалювальний сезон 2017-2018 років право на отримання мають 2735 домогосподарств, станом на 14 серпня подано близько 1000 заяв»,– сказала посадовець.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: