До Кролевця прибула ікона Божої Матері “Всецариця”

Духовність | 18:40, 21.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 21 грудня до храму Різдва Пресвятої Богородиці в Кролевці прибула чудотворна ікона Божої Матері “Всецариця”, яка пробуде в церкві ще два дні (п’ятницю та суботу), для молитовного поклоніння віруючих. Після цього вона повернеться у Свято-Харалампіївський жіночий монастир с. Гамаліївка Шосткинськго району.

Оригінал ікони Божої Матері «Всецариця» знаходиться на Святій горі Афон у Ватопедському монастирі в Греції. Древня ікона «Всецариця» написана в ХVІІ столітті й була благословенням відомого на Афоні старця Іосифа Ісихаста своїм учням.

Як розповів настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці, протоієрей Олексій (Бекетов), Господь по молитвах Пресвятої Діви дарував цьому образу особливу благодать: зціляти й утішати тих, хто вражений тяжкою хворобою наших днів – раком. Також вона зціляє жіночі хвороби, кровотечі. Саме ім’я ікони – Всецариця – говорить про її особливу, всеосяжну силу. Чудесна допомога Пресвятої Богородиці проявляється, в тому числі, і в допомозі батькам, які моляться за своїх дітей, котрі перебувають в полоні наркоманії.

Нагадаємо, що завтра, у п’ятницю, 22 грудня, у День Святої Праведної Анни, відбудеться архієрейська служба з нагоди 5-річчя хіротонії настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці, протоієрея Олексія (Бекетова). Очолить святкову Літургію Владика Роман, архієпископ Конотопський і Глухівський. Зустріч архієрея відбудеться о 8.00 годині.

Також, цього ж дня, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці Кролевця, для поклоніння віруючих, буде виставлений відбиток стопи Господа нашого – Ісуса Христа, який подарували храму паломники з Єрусалиму.

У неділю, 24 грудня, о 8.00 годині, у селі Гамаліївка, Шосткинського району буде освячуватися Престол та храм у монастирі Священномученика Харалампія. Туди, разом з паломниками з Кролевця і відправиться Чудотворна ікона Божої Матері “Всецариця”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: