До Путивльської РДА принесли шини: представники чотирьох районів Сумщини проти ландшафтного парку

Суспільство | 19:00, 3.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 3 листопада, біля Путивльської РДА було гаряче. Тут зібралися представники Кролевецького, Путивльського, Конотопського та Буринського районів.

Більше 300 чоловік – в основному мисливці – зайняли площу перед будівлею, з метою потрапити на «круглий стіл», де розглядалися питання зонування для створеного ще в 1995 році комунального закладу Сумської обласної ради «Регіональний ландшафтний парк «Сеймський». У минулому році було призначено дирекцію і створено комунальний заклад, що має фінансуватися з обласного бюджету.

Найбільше обурення серед присутніх, яким все ж вдалося потрапити на засідання, викликало те, що за підписом директора ландшафтного парку Сергія Прокопенка було розіслано листи районним організаціям УТМР, зокрема і Кролевецького району, щодо заборони полювання на території «Сеймського». А 4 листопада відкриття полювання. Питання висить у повітрі. Меж для роботи комунального закладу не визначено, а певна діяльність вже заборонена.

Директор КЗ СОР «РЛП «Сеймський» Сергій Прокопенко зауважив, що вони діють у рамках закону і в межах Положення про ландшафтний парк.

Учасники «круглого столу» намагалися дійти конструктиву, але відсутність зрозумілого діалогу з громадами сіл, учасниками громадських організацій заважав дійти консенсусу. Тож, залишившись ні з чим, громадськість наголосила, що “дійдуть” до області, а то й звертатимуться до суду, щоб не допустити порушення їхніх прав та свобод, гарантованих державою.

Нагадаємо, що на початку жовтня, в Кролевцькій РДА дане питання широко обговорювалося, зокрема були присутні і представники сільських рад району, чиї землі увійшли до даного парку. Загалом понад 26 тисяч гектар Зазірківської, Локнянської, Литвиновицької, Камінської, Мутинської, Яровської, Дубовицької, Алтинівської, Божківської, Спаської сільських рад мають відійти до даного комунального закладу. Сільські голови цих територіальних громад проти діяльності даного закладу на їх територіях.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: