До уваги кролевчан: 14-річним потрібно донести паспортні дані в УСЗН

Соціальний захист | 10:52, 24.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

Раніше ми вже повідомляли про те, що для отримання субсидії потрібна ІD-картка. В управлінні соціального захисту населення (УСЗН) Кролевецької РДА надали деталізовані роз’яснення з даного питання.

Зокрема у повідомленні вказано, що отримувачі субсидії, у чиїх родинах є діти, які досягли 14 років, мають донести паспортні дані.

“Розрахунок субсидії домогосподарствам, у складі яких є 14-річні особи, у травні 2018 року буде проводиться після отримання інформації про доходи цих осіб. Тому, всі отримувачі житлової субсидії Кролевецького району, у чиїх родинах є діти які досягли 14 років, мають донести копії паспорта та ідентифікаційного номера (або відмови від нього) до 1 квітня 2018 року в управління соціального захисту населення Кролевецької РДА, за адресою: м. Кролевець, вул. Європейська, 3, каб. №1”, – наголошують в УСЗН.

Додатково в управлінні  інформують, що відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи й спеціальний статус» кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: