До уваги кролевчан: що змінилося у нових рахунках за електроенергію?

Енергетика, Споживач | 14:07, 21.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Жителі Сумської області отримали рахунки від нового постачальника електроенергії ТОВ «ЕНЕРА СУМИ». Платіжки доставила ПАТ «Укрпошта».

“Рахунок за спожиту електричну енергію оплачується протягом 5 робочих днів з моменту отримання, але не пізніше 20 календарного дня після закінчення розрахункового періоду. Такі вимоги Правил роздрібного ринку електричної енергії. Враховуючи незручності, які спричинені затримкою друку рахунків, просимо сплатити за спожиту в січні електроенергію до кінця лютого. У зазначений вище термін жодних санкцій ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» як постачальник не застосовуватиме”, – зауважують на підприємстві.

Особові рахунки залишились такими ж, як і в ПАТ «Сумиобленерго». Реквізити постачальника – нові, а також незначно змінився зовнішній вигляд рахунків.

  1. У рахунках від ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» зазначені нові реквізити постачальника. Коли Ви обираєте ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» при оплаті у банках, платіжних терміналах або через інтернет, ці дані відображаються автоматично.
  2. Крім звичної плати за постачання електроенергії, тепер окремо вказана вартість її розподілу. Вона входить в загальну суму оплати.
  3. Також у платіжках є додатковий рядок штрафних санкцій. Даний блок не використовується, але він передбачений в Законі України «Про житлово-комунальні послуги». Тож вчасно розраховуйтеся за надані послуги.
  1. EIC-код – це код енергетичної ідентифікації суб’єкта ринку електричної енергії та/або точки комерційного обліку. Їх автоматично присвоїли усім лічильникам в Україні. Потрібні ці коди для ідентифікації точки обліку споживача в базах даних. Вони унікальні й не змінюватимуться.
  1. Номер особового рахунку не змінився.
  2. У нижній частині платіжки є графа, в якій ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» надає інформацію щодо частки кожного джерела енергії у загальній структурі обсягу купленої електричної енергії за обсягом виробництва та вартості у 2018 році. Постачальник розміщує цей інформаційний рядок на виконання Постанови НКРЕКП від 30. 05. 2013 № 642 «Про підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії».
  1. У рядку «До сплати» зазначена сума платежу за спожиту електроенергію.
  2. У рядку «Разом» вказана загальна сума платежу за спожиту електроенергію і рекомендованого платежу.

Якщо з якихось причин споживач не отримав рахунок або загубив платіжку, він має можливість заплатити за спожиту електроенергію навіть без паперового рахунку. Потрібно лише знати номер свого особового рахунку і обрати спосіб оплати, який підходить Вам найбільше.

“Невдовзі розробники допрацюють Особистий кабінет ТОВ «ЕНЕРА СУМИ», в якому Ви зможете зареєструватися і отримувати рахунки за електроенергію в електронному вигляді. Перепрошуємо за тимчасові незручності, які виникли під час перехідного періоду в рамках впровадження Закону України «Про ринок електричної енергії»! Сподіваємося на взаєморозуміння!”, – зазначає постачальник

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: