До уваги кролевчан: відбулись зміни у Правилах дорожнього руху

 Поділитися

Поділитися в

Кабмін 11 листопада вніс зміни в Правила дорожнього руху. Зокрема, тепер велосипедистам дозволяється рух по смузі для громадського транспорту. Зміни пояснили як “потреба розвитку велосипедної інфраструктури та зменшення травматизму серед велосипедистів”.

При цьому окремий дорожній знак встановлювати не будуть. Рух велосипедистів буде передбачено знаком “Дорога зі смугою для руху маршрутних транспортних засобів”. Рух дозволяється лише в попутному напрямку.

До цього, рух велосипедистів смугою для маршрутних транспортних засобів був заборонений і дозволявся в окремих випадках при наявності відповідних дорожніх знаків і розмітки.

Також, згідно з новими стандартами дорожньої розмітки передбачена відповідна горизонтальна розмітка, яка позначає загальні смуги для руху велосипедистів та громадського транспорту.

Крім того, для пішоходів, які рухаються проїжджою частиною чи узбіччям в темний час доби, вводиться обов’язкове використання світлоповертальних елементів (стрічка, наклейка, жилет тощо). Раніше в правилах цю вимогу потрібно було виконувати “за можливості”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: