До уваги кролевчан: завершується термін подання заявок на отримання дотації на молодняк ВРХ

Аграрний сектор | 18:02, 12.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

«Наша мета, щоб домашні господарства і юридичні особи Сумщини отримали дотації від держави у повному обсязі. І органи самоврядування мають сприяти ідентифікації молодняку великої рогатої худоби. Окрім цього, має бути достатня поінформованість власників тварин, кожен має знати про державні програми підтримки. Терміни вже спливають, тому необхідно працювати активніше», – наголосив заступник голови Сумської ОДА Микола Подопригора під час відеоселекторної наради з даного питання.

На нараді зокрема зазначалося, що кінцевий термін подання заявок  на отримання дотацій – 1 травня. До цієї дати необхідно подати у міську, сільську або селищну раду відповідні документи: паспорт, який засвідчує особу громадянина України, ідентифікаційний код, договір про відкриття рахунку в банку, паспорт на ВРХ.

В облдержадміністрації нагадують, що тримання державної дотації передбачено програмою підтримки галузі тваринництва, що затверджена Кабміном України. І дотації мають право отримати усі, хто зареєструє тварину, якій на 1 травня буде 5 місяців і один день – за таку худобу видаватимуть 300 гривень. Якщо ж молодняк буде старшого віку, то дотація нараховуватиметься з урахуванням відповідної вікової групи. 2500 тисячі гривень отримають за худобу, якій на 1 травня буде 13 місяців і один день. Такі заходи проводяться з метою стимулювання вирощування молодняка у приватних господарствах населення.

Більш детальна інформація про отримання дотацій та усі необхідні форми документів знаходяться за посиланням: http://minagro.gov.ua/uk/support_apk?tid_hierachy=1394

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: