До уваги мешканців громади: запрацював механізм легалізації побудованих без дозволу приватних і дачних будинків

Офіційно | 11:40, 10.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили у відділі державного архітектурно – будівельного контролю виконавчого комітету Кролевецької міської ради, з 28 серпня вступив в дію Порядок проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт

Щоб оформити будівлю, замовник (або уповноважена особа) подає з урахуванням вимог Закону України “Про адміністративні послуги” до органу державного архітектурно-будівельного контролю за місцезнаходженням об’єкта (м. Кролевець, с. Грузьке та с. Реутинці до Кролевецької міської ради вул. Грушевського, кабінет 19) заяву про прийняття в експлуатацію об’єкта, до якої додаються:

1) один примірник заповненої декларації;

2) звіт (щодо індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею більше 300 квадратних метрів включно, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею більше 100 квадратних метрів);

3) засвідчені в установленому порядку копії: документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою відповідного цільового призначення, на якій розміщено об’єкт;  технічного паспорта копія та оригінал ( з відміткою про проведення технічного обстеження).

Технічні паспорти, складені до набрання чинності цим Порядком, щодо індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів включно, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 100 квадратних метрів включно.

Заяву про прийняття в експлуатацію об’єкта підписують також співвласники земельної ділянки та/або зазначеного об’єкта (у разі їх наявності).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: