До уваги мешканців Кролевеччини! Обласна клінічна лікарня змінює місце прийому громадян

Медицина | 11:10, 21.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в Кролевецькій центральній районній лікарні, консультативна поліклініка, а також стаціонарні відділення терапевтичного профілю, а саме: неврологічне, ендокринологічне, ревматологічне, гастроентерологічне, пульмонологічне та імунологічні ліжка КЗ СОР “Сумська обласна клінічна лікарня” переводяться з вул. Троїцька, 48, м. Суми на вул. Ковпака, 18, м. Суми (приміщення колишнього КЗ СОР “Сумський обласний клінічний психоневрологічний диспансер ім. О.В. Співака поряд з КУ “Сумська обласна дитяча клінічна лікарня”).

З 11 грудня прийом у консультативній поліклініці за новою адресою проводиться такими спеціалістами: ортопед-травматолог, офтальмолог, невропатолог, ендокринолог, гематолог, пульмонолог, алерголог, ревматолог, нефролог, імунолог, нейрохірург, проктолог, уролог, гастроентеролог, судинний хірург, хірург, отоларинголог, терапевт.

Прийом лікарів сурдолога, логопеда, сурдопедагога проводиться як і раніше у приміщенні ЛОР-центру по вул. Троїцька, 48 (територія обласної лікарні).

Госпіталізація у стаціонарні відділення (неврологічне, ендокринологічне, ревматологічне, гастроентерологічне, пульмонологічне, імунологічні ліжка) розпочнеться з 22 грудня цього року.

Контактний номер реєстратури – 66-58-28.

Доїзд до вул. Ковпака, 18 від залізничного вокзалу маршрутним таксі № 2 до кінцевої зупинки, від автовокзалу – маршрутним таксі № 52  також до кінцевої зупинки.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: