До уваги роботодавців Кролевеччини: Центр зайнятості надає фінансову допомогу на найманих працівників

 Поділитися

Поділитися в

У зв′язку з набранням чинності Законом України «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб′єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» Кролевецька районна філія Сумського обласного центру зайнятості надає фінансову допомогу суб′єктам господарювання – юридичним особам, зареєстрованим на території Кролевеччини, у вигляді одноразової матеріальної допомоги на найманих працівників задля збереження робочих місць в період дії обмежувальних протиепідемічних заходів.

Для отримання державної фінансової підтримки необхідно подати пакет документів, визначений Порядком надання одноразової матеріальної допомоги, затвердженим постановою КМУ від 09.12.2020 р. №1231, у термін до 21 грудня 2020 року. 

Консультації з питань отримання юридичними особами одноразової матеріальної допомоги на найманих працівників для збереження робочих місць можна отримати у кабінеті №14 Кролевецької районної філії ( м. Кролевець, проспект Миру,7) або за телефоном 9-73-34.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: