Добро єднає: депутати від «Батьківщини» посприяли ремонту класу хімії в Кролевецькій ЗОШ №5

 Поділитися

Поділитися в

До нашої редакції надійшов лист, у якому читачка повідомляє, що депутати місцевого осередку ВО «Батьківщина» посприяли ремонту класу хімії Кролевецької загальноосвітньої школи №5.

«Я, Алла СІДЕНКО, голова батьківського комітету та весь батьківський колектив п’ятого класу загальноосвітньої школи №5 разом з вчителем хімії Юлією Дулею  висловлюємо щиру подяку депутатам фракції ВО “Батьківщина” у Кролевецькій міській раді за допомогу у придбанні будівельних матеріалів для ремонту класу хімії.

Не особливо сподіваючись, я звернулася до Тетяни СИДОРЕНКО – керівника громадської приймальні ВО “Батьківщина”.

“Ми, звичайно, не благодійна організація, яка може покрити всі прохання фінансово, – розповіла вона, – проте, завдяки співпраці нашої команди, а саме депутатів міської і обласної ради, деякі клопотання ми намагаємося задовольнити і вирішити нагальні проблеми мешканців громади, які до нас звертаються”

Буквально наступного тижня після звернення, мені зателефонував депутат Сергій МАЛАХОВ, який сказав, що на засіданні фракції обговорювалося моє клопотання і він вирішив особисто підтримати батьківський колектив, адже прекрасно розуміє, що багато господарських питань по школах і дитячих садочках не можуть бути вирішеними без допомоги батьків, які самі часто не в змозі охопити все.

Дякую, Сергію Миколайовичу за надані кошти на придбання будматеріалів. Колектив батьків буде власноручно ремонтувати клас школи,  я обіцяю, що кожна копієчка буде витрачена для наших дітей. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаю Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: