Доля Глухівського госпітального округу залишається не вирішеною

Медицина | 21:54, 27.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Як ми вже повідомляли, Кролевецький район, відповідно до рішення КМУ, віднесений до Глухівського госпітального округу.

Проте, можливість створення даного округу залишається під питанням. Сьогодні, 27 лютого, вчергове не зібралася сесія Глухівської міської ради, де мали б вирішувати питання про перетворення ЦРЛ в комунальне некомерційне підприємство «Глухівська  міська  лікарня» Глухівської міської ради.

Як зазначив Глухівський міський голова Мішель Терещенко на попередній невдалій спробі провести сесію: “Створення Глухівського госпітального округу з центром у Глухові дає неабиякі перспективи для розвитку лікарні та покращення медичного обслуговування населення. Наша ЦРЛ мусить стати багатопрофільною лікарнею інтенсивного лікування. Без перетворення її в некомерційне підприємство вона стане хоспісом, або ж реабілітаційним центром. У цьому випадку Глухів можуть приєднати до Шостинського госпітального округу, як це передбачалось Кабінетом Міністрів раніше”.

Колапс місцевого самоврядування в Глухові ставить під ризик існування госпітального округу, що, безперечно, матиме вплив на реформування Кролевецької центральної районної лікарні.

Провівши опитування серед читачів нашого видання щодо вибору закладів охорони здоров‘я, а саме: “У лікарняні заклади яких міст зверталися найчастіше?”, з 130 взявших участь у голосуванні, 62% – до Кролевецької ЦРЛ, потім йде Шостка, Суми, Конотоп, до Глухівської лікарні зверталося менше 2% опитаних.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: