ДП «Кролевецьке ЛМГ» дбає про відтворення лісів + Фото

 Поділитися

Поділитися в

Закутаний в магію осені, стоїть замріяний ліс. Він поринув у свої вічні думки і таємниці, невідомі нікому. Легкий вітерець невагомо торкається дерев, а надокучливий дощик навіює смуток… Так завжди буває восени: цьому настрою піддаються усі і ліс у тому числі, адже це великий живий організм, йому властиві всі відчуття, тони та напівтони зовнішнього світу. Він загадковий і незбагненний, він величний та могутній у своїй неймовірній красі та мудрості…

ДП «Кролевецьке лісомисливське господарство» нині у владі осінньої меланхолії, тут тихо і спокійно. Звісно, це тільки на перший погляд, бо насправді у лісі протягом усього року кипить робота. Однак, якщо прийшов до лісу, непомітно потрапляєш у його віковічний полон. Тут втрачається відчуття часу, забуваються насущні проблеми, відходять на задній план якісь дріб’язкові буденні справи. Тут немає метушні, бо у цьому царстві завжди панує гармонія. І, здається, людина потрапляє до іншого виміру, бо саме у лісі вона почувається вільною. Ніби крила виростають за спиною, а душа наповнюється новим сенсом та силою – то великий вплив її величності природи.

Щодня відчувають на собі вплив лісу її служителі-лісівники, адже кому ж як не їм, відомо все про цей скарб природи. Вони завжди поряд: садять крихітні сіянці, оберігають їх від шкідників та браконьєрів, дбають про ліси, віддаючи їм частину своїх сердець.  І це трепетне ставлення завжди винагороджується.

Цього річ у ДП «Кролевецьке лісомисливське господарство» посаджено 118 га нового лісу, з них 5 га захисних лісів. Також  на 4,4 га восени посаджено дуба звичайного.

Окрім цього, на підприємстві створено шкілку новорічних ялинок на площі 1,0 га. Проведено догляду за лісовими культурами всього  за 10 місяців 2019року 830 га, зокрема хімічного (обробіток гербіцидами) на 42-гекторній площі та механізованого – на 514 га.  Доповнили культури на 138 гектарах.

Стрімко пробігає день за днем у нескінченному потоці звичних лісових справ. Шалене і динамічне життя захоплює кожного у свій бурхливий вир. Не вистачає часу на відпочинок та дозвілля, іноді мало уваги приділяють рідним. Але ніхто не ображається, адже дружини та діти розуміють, що обравши цей шлях, їхні чоловіки та батьки обрали вибрали не легку долю – служити лісу…

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: