ДП “Кролевецький агролісгосп” підприємство, що стабільно розвивається

 Поділитися

Поділитися в

Підприємство створене у серпні 2000 році і вже практично 18 років стабільно розвивається. Основними видами діяльності ДП “Кролевецький агролісгосп” є лісозаготівля, надання допоміжних послуг у лісовому господарстві, лісівництво, вирощування інших багаторічних культур, збирання дикорослих недеревних продуктів, лісопильне та стругальне виробництво, виробництво інших виробів з деревини, виготовлення виробів з корка, соломки та рослинних  матеріалів для плетіння,  лісогосподарська та лісопереробна діяльність, зовнішньоекономічна діяльність тощо.

До лісового фонду агролісгоспу входять 16,8 тис. га земель, з них покрито лісом 15,6 тис. га.

Як розповів директор лісогосподарського підприємства Іван Груша, у 2017 році працівниками підприємства було посаджено лісових культур на площі 60 га. Всього заготовлено деревини —31117,0  куб.м., з неї ліквідної –26973 куб.м. Перероблено деревини у власних цехах —  7021  куб.м.,

Підприємство займається виготовленням деревини в круглому вигляді, пиломатеріалів обрізних та необрізних (брус, дошка), заготовок пиляних для європіддонів та дров колотих тощо.

За 2017 рік вироблено продукції в цеху переробки, всього — 3692 куб. м.,  що становить 112, 7 % від плану, в тому числі: пиломатеріалу    —  3666   куб. м. та дрова колоті – 26 куб.м. Випуск товарної продукції: всього  — 24974,2  тис. грн.,  що становить 138,7 % від плану . Реалізовано товарної продукції на понад 19 мільйонів гривень без ПДВ, у тому числі на експорт – понад 5 мільйонів гривень.

На підприємстві працює 107 працівників, у яких середньомісячна заробітна плата склала 5313  гривень.

Підприємство є не лише прибутковим, а й соціально-відповідальним. Зокрема, за минулий рік було сплачено податків і зборів до бюджетів різних рівнів та фондів на понад 6 мільйонів гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: