Дует з Кролевеччини виборов відзнаку Всеукраїнського конкурсу талантів

Творчість 15:07, 26.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Дует «Любисток» Камінського Будинку культури (керівник Ірина Герасименко) одержали першу премію Всеукраїнського двотурового конкурсу талантів «Від мрії до успіху»

«Щиро вітаємо творчих та натхненних любовʼю до української пісні, доброзичливих  пані – дует «Любисток»… Бажаємо подальших творчих успіхів і перемог»,-зазначили у Кролевецькій міській раді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору