Виговська

Двадцять двох працівників Кролевецької РДА звільнили, а тим, хто залишився, не передбачено коштів на зарплату

Влада | 17:27, 4.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Депутати Кролевецької районної ради проголосували за звернення до Кабміну та Сумської ОДА стосовно напруженої ситуації із забезпечення видатків на виплату заробітної плати державним службовцям району. Дане питання представив на сесії районної ради їх колега, керівник апарату райдержадміністрації Олег Халецький.

 «Відповідно до розподілу показників зведених кошторисів на 2020 рік, Кролевецькій районній державній адміністрації доведені асигнування «Заробітна плата» в сумі 6,89 млн. грн., що на 3,8 млн. грн. менше, ніж у 2019 році» – наголошують у своєму листі депутати районної ради.

Незабезпеченість на виплату заробітної плати працівникам державних органів по Кролевецькій РДА  складе  близько 1,75 млн. грн та нарахування на заробітну плату — 0,35 млн. грн. Тобто, заплановані видатки не забезпечують в повному обсязі навіть виплати обов’язкового характеру, зокрема за ранг та вислугу років.

Тож депутати звернулися з проханням до ОДА та Кабміну розглянути можливість виділення додаткових коштів на утримання структурних підрозділів Кролевецької районної державної адміністрації Сумської області в сумі 2,1 млн. грн.

«Недостатність коштів на утримання Кролевецької РДА та її структурних підрозділів призведе до несвоєчасної виплати заробітної плати, до порушення законодавства про працю, а також до плинності кадрів державної служби. Покрити дане незабезпечення з районного бюджету немає можливості, адже і так в районі прораховується незабезпеченість на виплату зарплат у галузях освіти, охорони здоров’я, культури тощо», – зазначили депутати у зверненні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: