Начальник КП “Кролевецьводоканал” представила звіт депутатам міськради + Відео

 Поділитися

Поділитися в

12 вересня, на сесії Кролевецької міської ради, реагуючи на подання депутатів,начальник КП “Кролевецьводоканал” Ніна Канівець представила звіт за підсумками роботи підприємства у 2107-2018 роках. Вона окреслила основні досягнення, проблемні питання та майбутні виклики, що стоять перед підприємством. Відповіла на запитання депутатів та присутніх у залі.

Також, слово взяв і голова Кролевецької міської ради Олександр Бобровицький, який підтримав присутніх у залі працівників підприємства та нагадав про проблеми з якими стикнулися працівники за період роботи нового керівника.

Численні запитання задавали начальнику водоканалу. Зокрема, найбільше запитань було у помічника депутата Кролевецької міської ради Оксани Пилипенко Віталія Бакуновця. Також, свої запитання задали депутати: Н.Денисенко, Є. Тригуб, Д.Ковальов та інші.

 

Наприкінці обговорення виступив голова бюджетної комісії, депутат міської ради Віктор Лехман. Після того, як звіт начальника водоканалу завершився, депутати перейшли до розгляду інших питань порядку денного.

Варто зазначити, що на даній сесії, депутатський корпус підтримав виділення 405,463 тисяч гривень КП “Кролевецьводоканал”, шляхом внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міськради, на геологічне вивчення з дослідно-промисловою розробкою підземних вод з апробацією запасів по категоріям у ДКЗ України (175,781 тис.грн) та оплату за активну електроенергію (229,682 тис.грн).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: